Dul Teyzem Ve Muhteşem Arkadaşı

O zamanlar 32 yaşımdaydım. Öğretmen olan teyzem asla evlenmemişti 45 yaşlarındaydı. Teyzemle karşılıklı apartmanlarda oturduğumuzdan, her gece ya biz onda, ya o bizdeydi. Teyzem hep bahsederdi, Keşan’da bir bayan arkadaşı vardı, evliydi ve kocasından boşanmak üzereydi, ismi Kiraz’dı. Ben onu daha asla görmemiştim.

Bir süre sonra, Kiraz’ın boşandığını ve merkeze belirleme istediğini öğrenmiştik. 3 ay evli kalıp boşanan Kiraz’ı, nihayet belirleme olup merkeze geldiği vakit gördüm ilk defa. Sarışın, 27 yaşlarında ve yeşil gözlü bir hatundu. Onu ilk kez görmeme karşın iyi tanıyordum. Temizlik hastası biriydi. Gerçektende çok pak giyiniyordu, yanına yaklaştığınızda mis gibi kokuyordu hep. Geçen vakit içerisinde, Kiraz’ın cinsel problemler ve kocasının içkisi sebebiyle boşandıklarını öğrendim.

Bir gece uyurken, sebepsiz yere uyandığımda, salondan sesler geliyordu. Karım, teyzem ve Kiraz bizde toplanmışlar ve konuşuyorlardı. Kapıdan kulak misafiri oldum.

Kiraz, evliliği boyunca kocasıyla asla orgazm yaşamadığını anlatıyordu. Teyzem de karıma, “Ya sen?” diye sorduğunda, karım, “Benim bir sorunum yok. Ben her defasına orgazm oluyorum.” dedi. “Yani işler iyi… Hadi biz artık kalkalım…” dedi teyzem. Kiraz da teyzeme, “Sen geç odada uyu, sen asla evlenmediğin için bizim dilimizden anlamazsın… Biz birazcık daha muhabbet edelim.” dedi. Teyzem, “Haklısın… hem uykum geldi. Size iyi muhabbetler…” dedi ve çocuk odasına geçti.

Teyzem yatmaya gittikten sonra, karım Kiraz’a, “Meyva yermisin?” dedi ve beraber mutfağa gittiler, sesler kesildi. Uzaktan ses geliyordu fakat anlayamıyordum. Meyvaları hazırlayıp tekrardan salona geldiklerinde, ne konuştuklarını tekrardan duyabiliyordum.

Kiraz, boşandığı kocasından bahsediyordu, “Penisi inceydi, hatta ilk gece fazla acımadı bile.” dedi. Karım da, “Onun için zevk almamışsındır, Kemal’inki olabildiğince kalın.” dedi. Kiraz, “Siz haftada kaç kez yapıyorsunuz?” diye sordu. Karım, “Belli olmazki, canımız çeker gün aşırı yaparız… Ama haftada minimum üç kez olur. Her defasında da iki kez yaparız, ve ben minimum üç dört kez tatmin olurum.” dedi.

Kiraz, “O iyi mi oluyor?” dedi. Karım, “Kemal kadınlığımı yalamayı sever, o yalarken tatmin olurum. Sonra bir kez de beni yaparken orgazm olurum.” dedi. Kiraz içini çekti ve “Ne şanslısın…” dedi. Karım, “Gerçekten asla orgazm olmadın mi?” diye sordu. Kiraz, “Onunla yaparken asla olmadım. 5 dakikada o zevkini alır çekilir, ben de parmaklarımla devam eder orgazm olurdum…” dedi. Karım, “Ne? 5 dakika mı? Kemal öyle değil, 15 dakikadan ilkin boşalmaz!” dedi. Muhabbetleri bu şekilde devam etti…

Kiraz geçici olarak kalmış olduğu teyzemin evinden, kendi kiraladığı eve taşınıyordu. Yardımcı olup evini taşıdık. Evi iki sokak ötedeydi. Zamanla duyduklarımın etkisiyle bu taze dula hoş görünmeye çalıştım. Yetenekliyimdir elimden her iş gelir, onun dikkatini çekmeyi başarmıştım. Zaman zaman, “Ne beceriklisin, karın çok şanslı…” gibi sözler ediyordu, fakat bu konuşmaları benimle yalnızken yapıyordu.

Bir gece gene bizim evdeydik. Teyzem hemen hemen gelmemişti, karım mutfaktaydi ve ben salonda Kiraz’la söyleşi ediyordum. Yine bana iltifatlar yağdırıyordu. Karşılık olarak ben de ona, “Kiraz hanım, siz çok iyi bir kadınsınız. Hayret o erkek iyi mi ayrıldı sizden. Ama ayrıldığınıza göre mühim bir nedeni olmalı mutlaka.” dedim. Kızarmıştı ve “Var tabiki… Bizimkisi kadersizlik… “dedi. “Kiraz hanım, kader demeyin ve tekrardan evlenmeyi düşünün. Daha genç ve…” dedim arkasını getiremedim utandım birden. Kiraz, “Ve…? Ne?” dedi. “Ve… güzelsiniz!” dediğimde, iyice kızardı, kalktı ve mutfağa gitti.

O gece boyunca devamlı göz göze geliyorduk ve hep gülümsüyordu. Geç vakit kalktıklarında onu evine bırakmak için ben de çıktım. Kendi evine taşınalı, ya ben bırakırdım evine, ya da teyzem. Teyzem karşı apartmana geçmişti, biz yürüyorduk. Köşeyi dönünce koluma girdi ve “Demek ben güzelim ha?” dedi. “Değilmisin?” dedim. “Bir kadının kendine değil, başkalarına hoş görünmesi önemli…” dedi.

Kaldığı apartmana gelmiştik. Apartmanın kapısını açtı girdi, ben de girdim ve “Sen çık, kapının kapandığını duyar duymaz giderim.” dedim. Elimi otomatiğe uzatırken engel oldu ve bana yaklaştı. Nefesini yüzümde hissediyordum. Bana sarıldı. Ben de ona sarıldım, boynunu öptüm. “Sana aşık oldum ben. Seni düşünmeden yapamıyorum. Ama evlisin ve karına da saygım var!” dedi.

Kalçalarını avuçlayıp okşamaya başladım. “Yapma, dayanamıyorum. Başka zaman…” deyince, çenesine uzanıp tuttum ve dudaklarını kapıp öpmeye başladım. Uyanmış olan sikime karnını bastırıyordu. 1-2 dakika kadar öpüştük, itti beni ve “Yeter, git artık. Başka zaman…” dedi yine. “Ne zaman?” dedim. “Hafta sonu olabilir. Ben evde bir onarım işi uydururum, gelirsin.” dedi. Tekrar öptüm ve çıktım, kapıyı kapadı.

Haftasonuydu. Cuma gecesi karımla seks yapmıştık, içimden hep (Pazar günü çağırsa!) diyordum. Cumartesi ses çıkmamıştı, o gece TV’ye takıldım. Pazar sabah kahvaltıdaydık, telefon çaldı. Ağırdan aldım, karım açtı telefonu. Arayan Kiraz’dı. Sohbet faslından sonra, evde ütüsünün çalışmadığını ifade etti ki, karım, “Kemal gelsin bir baksın, yapar o kesin.” dedi. Telefon kapandı. Karım, “Kiraz’ın ütüsü bozulmuş bir bakacakmışsın.” dedi.

Ben asla bozuntuya vermeden, “Amaaan be, bir haftasonum var, onu da bok ediyor. Zaten sebze pazarına da gidecem daha…” dedim. Karım, “Ayıp olur, ilkin masraf ütüyü onarım edersin, sonra sonrasında da pazara gidersin.” dedi. Offf puff ederek giyindim ve evden çıktım. Bir solukta Kiraz’ın evine gittim.

Kapıyı açtığında ipek bir sabahlık vardı üzerinde. Hemen öpüşmeye başladık. Yatak odasındaydık ve öpüşerek soyunuyorduk. Ben pantolonumu çıkarırken, o yalnızca külotuyla uzanmış bana bakıyordu. Külotumu sıyırdığımda gözleri kocaman olmuştu, yüzünde tebessüm vardı. Bembeyaz vücudunu okşayarak yanına uzandım ve dudaklarını kaptım. Külotunu sıyırıp çıkardım. Elimi amına attığımda öyle şaşırdım ki… Siktiğim, sayısını bilemediğim amlar içinde, bu şekilde kabarık olanını daha asla görmemiştim.

Memelerini yalıyordum. Aşağılara kaydığımda bacaklarını araladı, bacak içlerini yaladım. Saçlarımı okşadı. Amına uzanırken eliyle engel olur gibi yaptı. Kafamı kaldırıp baktığımda “Oramın yalanması ilk kez olacak…” dedi. Tekrar eğildim ve dudaklarımı amına değdirdim. Amı öyle sıcaktı ki… Yaladım yaladım… Kasılıyordu… Emmeye başladım, o sırada orgazm oldu inleyerek. Tekrar öpüşmeye devam ederken parmağımı kasılmış olan amcığına daldırdım, ıpıslaktı.

Bacaklarını araladı, yerleştim ve sikimi amına dayadım, bastırdım… Zorlanarak birazcık girdiğimde, Kiraz derinden, “Aahh…” diyordu. Tamamen girdim ve ileri geri derken iyice dipledim. “Ohh çok güzel…” dedi, git gele başladım. Dudaklarını memelerini emiyordum. 10 dakika kadar devam ettim. Kiraz inlemeye ve kasılmaya başladı, adeta ağlar gibiydi… Hızlandım ve aynı anda boşaldık.

Kiraz, “Demek hayatımda bu anı da yaşayacakmışım. Seni çok seviyorum!” dedi, bana, karımın anlattıklarından etkilendiğini anlattı. Ben de doğal ki bildiğimi söylemedim. Terlemiştik, “Duş alalım.” dedi. Duş aldık ve tekrardan döşek odasına geldik…

Sikim inikti, elledi okşadı. “Sen onu, ben de senin amını…” dedim ve ters olarak yanlamasına uzanıp başımı bacak arasına soktum. Sonra da onu üste aldım, sikim elindeydi. Temizlik meraklısı Kiraz halen tereddüt ediyordu, fakat bızırını emip çektiğimde dayanamadı ve sikimi ağzına aldı. Yalıyor ve arada bir emiyordu. Tuzlu meni geldiği vakit eliyle ağzını siliyordu. 5 dakika kadar bu vaziyette 69’a devam ettik…

Sonra alttan sıyrılıp arkasından amına giriş yaptım, çok hoşlanmıştı. Biraz öyle, birazcık ben alta geçerek devam ettik. Uzun bir sikişme oldu ve beraber patladık…

Kiraz beş sene sonra evlendi, fakat ilişkimiz halen devam ediyor…

Bir cevap yazın