Minyon Bakire – Seks Hikayeleri

Merhaba ben Bülent. Geçen yaz yaşadığım, 26 yaşımdayken ilk mili oluşumun öyküsünü anlatacağım. Ben 1,75 boyunda, genellikle yakışıklı bulunan, ama A-Sosyal olduğum için kızlarla sohbeti beceremeyip bakir kalmış bir gencim. Marmaris’te 4 yıldızlı bir otelde resepsiyonistim. Yurtdışından yabancı bir aile otele tatile geldi. Baba Fred, anne Emily, kızları Carla ve fırlama oğlanları Jofrey. Bu ailenin girişini yaptım, otele yerleştiler.

Anneleri Emily, sarışın, yüzü çok güzel, vücudu bütün aile gibi sporcu diriliğine haiz kusursuz bir kadındı. Ama bana ilgisi olan kızı Carla idi. Carla 16 yaşında, ama ufak gözüküyordu. Yani yabancılar bizim millete göre iri olur ya hep, bu tam aksine, o yaşlarda olan bizim Türk kızları gibi küçücük minyon birşeydi. İlerleyen günlerde, çalışmadığım zaman Carla benimle samimi olmaya çalışıyor, ben gene çekiniyordum. Gerçeği fırlama kardeşi Jofrey’den öğrendim. Jofrey bana, “Carla bakire, buraya onun seks yapması için geldik, seninle ilgileniyor, bir aptal değilsen onu becerirsin, bu şekilde bir fırsat benim karşıma çıksaydı lobide sikmiştim!” diyince ben şok oldum. Bize çok ters işlerdi bunlar. Jofrey, kız kardeşimi sik diyor, hatta bunun için Türkiye’ye geldik diyor, bizi abaza görüyordu. Haksız da değildi, ama ben çizgimi bozmadım.

Ertesi gün Emily ve Fred yanıma geldi, kızlarının çok üzüldüğünü, onunla ilgilememi istediler. Kendi memleketlerinde Carla’nın seks yapmak için adam arkadaş bulamadığını, Türkiye’de adamların sekse aç bulunduğunu bildiklerini vesaire sayıp durdular. Ben de kızlarının ufak olduğunu, bunu yapamayacağımı söyledim. Emily sinirlendi, küfürler etti. Carla’nın okulda en minyon kız olduğundan asla adam arkadaşı olmadığını, adamların iri kızları istediğini, yaşıtları kızların hepsinin seks yaptığını, Carla’nın ise halen bakire olmasının psikolojisini bozduğunu vesaire anlattı.

Sonra Fred lafa girip, kızını sevinçli edersem 200 Sterlin vereceğini, ama bu para durumdan onun haberi olmaması icap ettiğini söyledi. Ohh ne harika iş, hem hoş ve bakire bir kızla sikiş, hem üstüne para al. Şaşkınlıktan saçmalayıp benim de bakir olduğumu ve çekindiğimi söyledim. Emily Oral seks vesaire deneyimlerimi sordu. “Hiç biri yok!” dediğimde, “Bu akşam mesai bitişi odamıza gel!” dedi. Çocukların kendi odaları vardı. Kızlarının mutluluğu için bana birşeyler öğreteceklermiş.

Akşam mesaimin bitiminden sonra gittim odalarına. Bir kadeh Viski ikram ettiler, içtim. Emily, “Rahat ol, bunu tabi yaparsın…” filan deyip beni soydu. Sonra ikisi de soyundu. Ben Hipnotize olmuş gibi dediklerini yapıyordum. Fred, “Önce öp, sonra memeleri em…” diyerek karısıyla öpüşme ve emişme yaptı. Ben izleyiciydim. “Amını okşa aynı anda…” derken karısının memelerini emiyordu. Sikim hareketlenmeye başlamıştı. Emily, “İyi sikin çok büyük değilmiş, kızımın canı azca yanar!” diyince Fred’in yarağına baktım, benim sikime göre olabildiğince heybetliydi.

Emily beni yanına çağırdı, sağ memesini ağzıma verdi, “Fred’in yaptıklarını aynen yap, dilini meme ucunda gezdir, sonra içerisine çek, ağız içerisinde dil darbeleri at!” dedi. O anda sol memeyi Fred, sağ memeyi ben emiyordum. Emily eliyle nerelere dokunmam gerekiyor, iyi mi parmak kullanılır falan öğretirken, “Islandım ben, hadi Oral sekse geçelim!” deyip yatağın köşesinde bacaklarını ayırıp amını ortaya çıkardı. Fred’le diz çöktük. Mavi gözlü sarı saçlı pis sakallı adam, yeşil gözlü afet karısının amını yalamayı öğretiyordu bana. Klitoris neresidir, iyi mi yalanır, hızlanmalar, yavaşlamalar vesaire…

En sonunda Emily, “Hadi gir Fred!” deyince, ben kenara çekildim. Fred karısını bacak omuzda pozisyonunda sikmeye başladı. Her darbede inleyen Emily’nin ufak diri memeleri sallanıyordu. Emily elini sikime atıp sıvazlamaya başlayınca boşalmak üzereydim. Emily boşalacağımı anlamıştı, “Henüz değil, dayanmaya çalış!” dedi, ama dayanamadım ve eline boşaldım. Lavaboda sikimi yıkayıp geldim. Fred gülerek, “İzle çaylak!” dedi. Karısının yüzü bana gelecek şekilde domalttı, sikmeye devam etti, bazen götüne şaplak atıyordu. Emily sikimi okşayıp, “Memelerimin dibine yat!” diyerek memelerini yalattı. Yeniden sikim kalkmaya başlamıştı…

Fred aşağı yukarı 15 dakika daha siktikten sonra gelip Emily’nin ağzına boşaldı, Emily de döllerini yuttu. Sonra Emily benim üstüme çıktı, sikimi amına sürtmeye başladı. Sikimi amına sokmadan sikimin üstünde gidip geliyordu. Benim ise sırtım döşek başlığına dayanmış halde Emily’nin memelerine saldırıyordum. Birkaç dakika sonra, “Öğreniyorsun Bülent!” diyerek Emily de orgazm oldu. Üzerimden inip, cilveli bakışlarla sikimi ağzına aldı, sikimin başına attığı dil darbeleriyle ben de ağzına boşaldım. Döllerimi yuttuktan sonra derhal mevzu ciddileşti. Fred, “Bu kızımız Carla içindi. Gördüğün gibi vaka pørnølardaki gibi değil. İkinizin de ilki olacak, ama erken boşalıyorsun, çözümü kolay, kızımla sevişmeden ilkin masturbasyon yapmış olup boşal, sonra bu spreyden sık!” diyerek sprey ve bir kutu kondom verdi. Sonra da elime 100 Sterlin tutuşturup, “Kızımı sevinçli et 100 Sterlin daha al!” diyerek beni sepetledi.

Carla ile iki gün konuşmalar, devamlı mesajlaşmalar yaptım. Ama herşey Emily’nin kontrolündeydi, ne mesaj yazacağıma kadar o söylüyordu. İkinci günün akşamı Carla’nın odasındaydım. Fred’in tavsiyesine uyup gitmeden ilkin masturbasyon yapmış olup boşalmıştım ve verdiği spreyden sıkmıştım. Minyon güzellikle öpüşüp sevişmeye başladım. Bana söylenen herşeyi yaptım, özgüvenim yüksekti. Öpüşme esnasında soydum onu, sonra kendim soyundum. Memelerini emerken alev gibi yanan amını okşadım, çok ivedi ıslandı. O da sikimi okşayınca sikim kalktı. Sonra Oral sekse geçtim, amını yalarken Carla orgazm oldu. Utanmıştı. “Sıkıntı yok!” diyerek amını yalamaya devam ettim, Emily öyle söylemişti. Biraz daha yaladıktan sonra üstüne çıktım. Memelerini boynunu emerken, sikimi amına onun sürtmesini söyledim. 8-10 dakika sürttü. “Hadi gir!” diye inleyince girdim. Misyoner pozisyonunda ikimiz de ilk seksimizi yaşıyorduk. Kızlığı bozulurken acıdığını söyledi, alışana kadar yavaş hareket edip sonra hızlandım. Carla orgazm olunca ben de boşaldım. Bu zevk asla bir şeyde yokmuş gerçekten.

Sonra beraber duş aldık. Duşta Carla bana Oral seks yaptı, saksoda acemiydi ama ben o sakso yaparken annesini hayal ediyordum. Ben de ona Oral seks yaptım. Duşta sikişmeyi denedik, ama beceremedik, yatakta sikişmeye karar verdik. Yatakta domaltıp götüne şaplaklar atarak siktim. O gece iki kez daha sikiştik. Sabah Emily ve Fred yanıma geldi. Fred, “Carla çok mutlu!” dedi. Benim 200 artmış, 300 olmuştu. Bakirliğimi satmıştım, hemde bir bakireye…

Geçen yazdan bu yana daha özgüvenliyim artık. Düzenli seks yaptığım Türk bir sevgilim bile var. Carla ile de yazışıyoruz, onun da özgüveni yükselmiş, artık rahatlıkla adam arkadaşı edinip seks yapabiliyormuş. Yani her insanın kazançlı çıkmış olduğu bir iş oldu 🙂

Bir cevap yazın